Na led Bobrů zavítá Frýdek-Místek
úterý 25.1.2011 | David Fabián |

Na led Bobrů zavítá Frýdek-Místek

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Minulému zápasu se soupeřem z Frýdku-Místku předcházela ostudná porážka na ledě posledního Uničova, tentokrát se s tímto soupeřem utkají Bobři po debaklu, který utrpěli v Hodoníně. Ani jednomu z týmů už prakticky o nic nejde, protože šance Bobrů na postup do play-off jsou téměř nulové. Minule se Bobrům proti Frýdku-Místku reputaci napravit nepovedlo, jestli se jim to povede tentokrát, to se dozvíme ve středu 26. ledna 2011 - zápas začíná v 18:00.

Jak už jsem vzpomněl v úvodu, Bobři v minulém kole utrpěli drtivou porážku v Hodoníně, kde inkasovali jedenáct gólů. V zápase, který měl ukázat jestli budou mít ještě Bobři šanci dostat se do play-off, tak vyhořeli a letos jim zřejmě vyřazovací boje uniknou.

To ve Frýdku-Místku, který se do skupiny 7.-12. probojoval až v posledním kole na úkor Vsetína, už dávno vědí, že letos budou opět bez play-off. V minulém kole přivítal Frýdek na svém ledě celek Techniky a zvítězil po nájezdech 3:2.

Pojďme si teď blíže představit několik hráčů, hájících barvy Frýdku-Místku. V útoku se zatím nejvíce prosazuje Jana Kolařík, který nasbíral už 45 bodů (30+15) a s přehledem vládne statistikám svého mužstva. Dále si Bobři budou muset dát pozor na Jana Sluštíka (7+13) s Petrem Rozumem (5+21). V obraně nejvíce vynikají Jan Kudláček (4+11) a Martin Mintěl (3+11). V bráně Frýdku-Místku se v minulém zápase objevil Michal Láníček, nejvíce odchytáno má ale Dalibor Polonyi, tak uvidíme který z brankářů dostane důvěru trenéra pro utkání s Bobry.

Sestavy z minulého kola:
HC Frýdek-Místek: Láníček - Krutil, Kudláček, Bartek, Kraft, Matzke, Mintěl, Kotásek, Gajda, Čára, Rozum, Matysz, Fiala, Kopáč, Sluštík J., Pavlík.
HC Bobři Val. Meziříčí: Krumpoch (Mocek) - Blažek, Bokroš, Musil, Martiník, Matějný, Bacul L., Varga Miroslav, Palik, Mikel, Tatarčík, Varga Martin, Varga D., Dvořák, Vašut, Matuštík, Bacul R., Balga.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 

Související článkyAktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS