Bobři zajíždějí na led Nového Jičína, dokáží zvítězit i ve čtvrtém utkání na ledě soupeře?
úterý 8.11.2011 | Michal Václav |

Bobři zajíždějí na led Nového Jičína, dokáží zvítězit i ve čtvrtém utkání na ledě soupeře?

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři z Valašského Meziříčí ve svém dalším utkání sehrají zápas s nedalekým Novým Jičínem, kterého v prvním vzájemném měření sil porazili na domácím ledě rozdílem sedmi branek. Nyní Bobři zajíždějí na led Nového Jičína, kterému se letos sice výsledkově nedaří, nicméně v posledním domácím zápase proti VHK ukázal, kde jsou jeho přednosti, a ze zápasu si připsal do tabulky bod. Bobři tímto zápasem zakončí svou šňůru čtyř venkovních utkání hraných za sebou, ve kterých se doposud Bobrům vždy dařilo a odešli vítězně. Derby mezi Novým Jičínem a Valašským Meziříčím začíná ve středu, 9.listopadu od 18.00 hodin na zimním stadionu města Nového Jičína.

Nový Jičín se v letošní sezoně prozatím spíše trápí. Svazem mu bylo odebráno šest bodů za nedořešený start brankáře Šrámka v utkání. Ve čtvrtém kole se totiž přišlo na to, že brankář Lukáš Šrámek neměl prodlouženou registraci a prakticky tak za tým Nového Jičína nastupoval neoprávněně. První tři utkání tak byla kontumována ve prospěch novojičínských soupeřů a tým tak přišel o 6 bodů.

Novojičínští hokejisté jsou prozatím na posledním místě druholigové tabulky, se ziskem 6 bodů. Předvedené výkony v posledním měření sil doma se Vsetínem však varují před jakýmkoliv podceněním tohoto soupeře. Hlavně na domácím ledě je Nový Jičín nebezpečný a hráči dokáží potrápit nejednoho favorita utkání. Nový Jičín se však prozatím trápí ve své produktivitě. Společně s ostravskou Porubou vstřelili v odehraných 15 utkání jen 29 branek, což činí průměr necelé 2 branky na každý zápas. Jednotlivé utkání jsou však soupeř od soupeře rozdílné a domácí určitě budou chtít v malém derby hostující Bobry pořádně potrápit.

Ve svém kádru má Nový Jičín několik zkušených hokejistů, kteří již v minulosti dokázali, že jsou tahouny tohoto mužstva. V brance se střídá trojice Šrámek - Kozák -Kubáň. V obraně působí s ligovými zkušenostmi nestárnoucí Petr Gulda a Michal Horák . Dalšími hráči, na které si budou muset dát Bobři pozor jsou útočníci Petr Macháček, Daniel Brynecký nebo Marián Skaloš . Novými útočníky Nového Jičína jsou Roman Částečka, Václav Chomič, Jiří Pargač , a z Opavy se vrátil Kamil Glabazňa .

Dokáží tedy Bobři prodloužit svou vítěznou sérii z hostujících kluzišť, nebo si domácí připíší tolik potřebné body do druholigové tabulky? To vše se dozvíme ve středu, 9.11.2011 od 18.hodin na ZS v Novém Jičíně.

Sestavy v minulém kole:
Nový Jičín: Kubáň - Horák, Andrýsek, Pelikán, Hruška P., Gulda, Slavík - Uhlár, Macháček, Brynecký - Zedník P., Chomič, Gebauer - Chvostek, Toman, Skaloš - Tomášek, Štěpják

HC Bobři: Slovák- Vlachynský, Ambruz, Balga, Blažek, Bokroš, Dostál, Dvořák, Hartmann, Zábojník, Kopecký, Linduška, Martiník, Musil, Ovšák, D.Varga, Mir.Varga, Vašut, Mar.Varga

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS