V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Petr Dvořák a Ondřej Dvořák dokazují, že slavné příjmení nemusí být dominantou jen komiků či herců, nýbrž i výborných hokejistů v dresu Bobrů. V Prvním semifinálovém zápase oba dva přispěli k tomu, že Valašské Meziříčí se ujímá vedení v sérii 1:0. Jak oba hráči zhodnotili tento zápas?

Jak bys zhodnotil dnešní první semifinálový zápas?
Petr: Myslím si, že jsme začali velice dobře, vedli jsme 2:0, zbytečně jsme se poté ale trochu stáhli, velice nás podržel v těchto momentech brankář a my už jsme pak v polovině zápasu výsledek kontrolovali.
Ondřej: Důležité bylo, že jsme dali první dva góly a k ničemu jsme je pak nepustili, akorát ten výpadek deseti minut, ve kterých nás podržel výborně chytající Ondra. Myslím, že v polovině zápasu jsme již byli fyzicky lepší.

V čem vidíš hlavní příčinu dnešního úspěchu?
Petr: Myslím si, že jednoznačně nejlepší hráč dneska byl Ondra Jirkův, který nás hodně podržel, Orlová mohla v první třetině dát několik gólů, mohlo to dopadnou jinak, jak říkám, podržel nás brankář, naopak my jsme pak přidali další góly a zápas jsme dotáhli do vítězného konce.
Ondřej: Super, že nás Ondřej Jirkův v brance podržel, chytil aspon 5, 6 vyložených gólu a to nám pomohlo k tomu, že jsme dneska vyhráli.

Za stavu 2:O nás Orlová začala trochu přehrávat...
Petr: Nechci to nazývat klasickými výpadky, ale míváme to často, vedeme, přestaneme hrát a čekáme, co soupeř s náma udělá, což je velká chyba a v play - off tyto momenty rozhodují zápas.
Ondřej: My jsme začali vymýšlet, byl tam ten výpadek, nicméně pak jsme se opět uklidnili, začli hrát to, co jsem měli a chtěli.

S jakou taktikou nastoupíte do středečního zápasu?
Petr: Tak určitě začneme dobře zezadu a budeme vyčkávat, co oni na nás vymyslí, budeme se snažit hrát dobře z obrany a doufat, v nějaké protiútoky a dát branku.
Ondřej: Hlavně zezadu zase, hrát na 0:0, zkusit zahrozit z brejků.