Valaši otočili duel v Orlové a vezou domů tři body!
sobota 29.9.2018 | Daniel Gargulák |

Valaši otočili duel v Orlové a vezou domů tři body!

Skvěle! Valašské Meziříčí znovu ukázalo to, co ho ozdobilo v posledním přípravném duelu s Dubnicí, když nakonec svěřenci trenéra Weintritta dokázali otočit průběh utkání a zvítězit po tuhé bitvě o jedinou branku. Tu vítěznou zaznamenal Jakub Pořický, a zajistil tak Bobrům další tři body do tabulky, díky kterým poskočili už na druhé místo tabulky.

6., sobota 29.9.2018
HC Orli Orlová2:3(1:1, 1:1, 0:1)HC Bobři Valašské Meziříčí
Branky a nahrávky: 7. Adam (Hovsepyan, Sladkovský), 25. Dang (Kovařík, Adam) – 10. Vaněk (Ostrčil, Daněk), 35. Báchor (Žák, Dvořák), 48. Pořický (Brunec). Rozhodčí: Šudoma - Kučera, Blažek. Vyloučení: 6:5. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 25:39. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:3.
HC Orli Orlová: Svoboda (Kubáň) - Janiczek, Tomis (C), Adam, Puškár, Cypas, Štěpánek, Šendera - Ballner, Smrčka, Sladkovský, Šmíd, Kovařík, Golev, Bostanžijev, Brodek, Dang, Achmeťjanov, Hovsepyan, Kysučan.
HC Bobři Valašské Meziříčí: Slovák (Plšek) - Ostrčil, Mikel, Baroš, Holiš, Báchor, Váňa, Žák - Brunec (C), Dvořák, Pořický - Vaněk, Daněk (A), Seidler - Kývala, Martiník (A), Weintritt.

Ohlasy trenérů

Jiří Weintritt (Valašské Meziříčí): V dnešním utkání jsme nepředváděli žádný hokejový festival, o to je cennější, že si odvážíme tři body. Kritická situace pro nás nastala ve třetí třetině, kdy jsme hráli dlouhou dobu ve třech. Celou situaci se nám ale podařilo uhrát, a tím dovézt zápas do vítězného konce.
 

Zápasový servis

Preview

Reportáž

 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS