Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V lednu 2010 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
5.1.Předehrávka 44.kola: Bobři se opět představí v OrlovéORL - VAL 5:1, 44.kolo | Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V předehrávce 44.kola druhé ligy zajíždějí Bobři na led Orlové, kde se po vánoční přestávce opět rozjede kolotoč zápasů o druholigové body. Bobři během 15 denní pauzy "přezimovali" na prvním místě tabulky, Orlová je v závěsu na místě třetím. Zápas mezi domácím Slovanem a hostujícími Bobry začíná ve středu, 6.ledna 2010 od 18.hodin na zimním stadionu v Orlové.
6.1.Bobři v Orlové neúspěšní. Slovan rozhodl ve druhé třetině.ORL - VAL 5:1, 44.kolo | Lukáš Sobol, Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Nejen vytrvalé sněžení, ale i prohra v dnešním zápase určitě pokazila náladu všem meziříčským Bobrům. Ti totiž zajížděli na led Slovanu Orlová, který již byl posilněn o dalšího exporubského forvarda Najdeka. Domácí hokejisté vrátili porážku hostům z Valašska z minulého vzájemného zápasu a zvítězili 5:1. Hokejisté Valašského Meziříčí vstřelili brankáři Šafránkovi pouze jedinou branku, o kterou se postaral kapitán Pavel Šebesta. Bobři tak v prvním zápase v novém roce odjíždějí ze severu Moravy s prázdnou. Zápas poznamenala závěrečná hromadná rvačka, po které pět hráčů dostalo trest na pět minut plus do konce utkání.
7.1.Michal Krumpoch: Cítím se dobře, koleno držíORL - VAL 5:1, 44.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po utkání Bobrů v Orlové jsme se zeptali na dojmy z tohoto zápasu navrátivšího maroda do branky Bobrů Michala Krumpocha. Jak se cítí po návratu mezi tři tyče? I na to jsme se Michala zeptali.
8.1.Bobři zajíždějí do Nového JičínaNJI - VAL 4:1, 28.kolo | Lukáš PořickýV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Další zápas na venkovním kluzišti čeká hokejisty Valmezu. Tentokrát zajíždějí do sousedního Nového Jičína. Oba týmy mají zasebou odlišný výsledek posledního zápasu. Nový Jičín porazil na Lapači celek Vsetína 3:1. Hokejisté Valmezu prohráli svůj zápas na ledě silné Orlové 5:1. Jak dopadne střetnutí geografických sousedů? To se dozvíme v sobotu v 18:00 na ZS v Novém Jičíně.
9.1.Bobři podlehli v Novém Jičíně 4:1NJI - VAL 4:1, 28.kolo | Jan KramářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Ani na druhý pokus po Vánoční pauze nedokázali hokejisté Valašského Meziříčí vstřelit více jak jednu branku a prohráli na ledě svého pronásledovatale z Nového Jičína 4:1. Jedinou branku Bobrů vsítil hned v prvních vteřinách zápasu Ondřej Tatarčík.
9.1.Za šanci jsem rád, říká Martin VargaNJI - VAL 4:1, 28.kolo | Lukáš PořickýV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Varga, Varga, Varga. Tyto tři jména vídáme pravidelně na druholigových stadionech v dresu Valmezu. Po zápase v Novém Jičíně jsem požádal o rozhovor nejstaršího z bratrů Martina. Nejen o zápase, ale taky o adrenalinovém závodu Red Bull Crashed Ice se Martin rozpovídal.
12.1.Bobři hostí Frýdek MístekVAL - FRM 10:3, 29.kolo | Lukáš PořickýV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Poprvé v letošním kalendářním roce vyjedou hokejisté Valašského Meziříčí na domácí led k soutěžnímu zápasu. Soupeřem Bobrů bude nováček soutěže a zároveň poslední tým tabulky Frýdek Místek. Protrhnou Bobři střeleckou smůlu z posledních zápasů? To se dozvíme ve středu 13. ledna v 18:00 na ZS ve Valašském Meziříčí.
13.1.Za vítězství jsme rádi, tvrdí Petr Dvořák, autor pěti bodůVAL - FRM 10:3, 29.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po domácím utkání s Frýdkem Místkem jsme požádali o dojmy z utkání aktivního útočníka Petra Dvořáka, který dokázal jednu branku vstřelit a na další čtyři nahrát! Jak se v týmu projevuje blížící se derby se Vsetínem? I tento dotaz nám Petr zodpověděl.
13.1.Bobři v prvním domácím zápase nového roku na výbornou, Frýdek odjíždí s debaklem.VAL - FRM 10:3, 29.kolo | Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři z Valašského Meziříčí nechali zapomenout na předešlé dvě utkání v novém roce, které sehráli na ledě svých soupeřů a zvítězili v prvním domácím zápase roku 2010 nad svým protějškem z Frýdku Místku vysoko 10:3. O branky se rozdělily všechny tři formace Bobrů, jmenovitě jedenkrát David Varga, Ondřej Tatarčík, Michal Palík a Petr Dvořák. Dvěmi zásahy se prezentovali Pavel Šebesta, Lukáš Bokroš a Jan Matějný. Asistenci na posledním gólu Bobrů měl i výborně chytající Michal Krumpoch. Za hosty se jednou trefil agilní exmeziříčský útočník a současný kapitán Frýdku Místku Ondřej Martiník.
14.1.HC Bobři představují nové posily!Michal Václav, Lukáš PořickýV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Do konce sezony 2009/2010 se vedení klubu HC Bobři Valašské Meziříčí podařilo přivést posily pro pokračování základní části a následné PLAY-OFF. Pojďme si hráče v kostce představit. O případných dalších změnách v týmu Bobrů Vás budeme informovat.
15.1. Podaří se Bobrům vrátit Přerovu předešlé dvě porážky?PRE - VAL 1:2, 30.kolo | Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po vydařeném zápase proti poslednímu celku Frýdku Místku, čeká meziříčské Bobry zcela odlišný soupeř v rámci dalšího kola II. ligy. Jedná se o tým HC Zubr Přerov. Tento klub se svými skvělými výkony dostal na první příčku druholigové tabulky právě před hostující Bobry z Valašského Meziříčí. V následujícím šlágru kola bude tedy opět k vidění nejlepší útok versus nejlepší obrana v soutěži. Zápas začíná ve sobotu, 16. ledna od 17. hodin na zimním stadionu v Přerově. Uspějí opět domácí hokejisté a odskočí Bobrům na rozdíl šesti bodů, nebo to budou právě hráči z Valašska, kteří se budou radovat z vítězství a vrátí se na první místo tabulky?
16.1.Po skvělém výkonu si Bobři odváží z Přerova dva bodyPRE - VAL 1:2, 30.kolo | Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Souboj mezi domácími Zubry a hostujícími Bobry přinesl velmi pohledný a zodpovědný hokej a také i pořádné nervy pro fanoušky obou táborů. Valašské Meziříčí se ujalo vedení v zápase zásluhou Dalibora Sochorka. Srovnání přišlo ve vlastním oslabení z hole Marka Ditricha. To však bylo na změně ukazateli skóre na dlouhou dobu vše. Když ani prodloužení neurčilo vítěze, přišly na řadu trestné střílení, které rozhodl hostující Petr Dvořák a Valašského Meziříčí si odváží velmi cenné a po skvělém výkonu vybojované dva body.
17.1.Zápas se musel líbit, říká Milan OvšákPRE - VAL 1:2, 30.kolo | Lukáš PořickýV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - První zápas za Valašské Meziříčí a hned souboj o první místo na ledě Přerova. To čekalo v sobotu novice v dresu Valmezu Milana Ovšáka. A jak svůj debut Milan zvládl? Na jedničku, nejen pečlivou obranu, ale také svými útočnými výpady si získal nejednou obdiv fanoušků na stadioně. V prodloužení navíc mohl rozhodnout, když prokličkoval celé hřiště a řítil se sám na Tihláře. Nejen o této situaci jsem Milana po zápase vyzpovídal.
18.1.Malí Bobři bojovali v Uherském HradištiJakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V neděli 17.1.2010 zajížděli malí Bobříci k dalšímu svému utkání do Uherského Hradiště, kde rohodně zanechali dobrý dojem. Dokázali totiž uhrát skvělé výsledky i proti starším protivníkům, které do zápasů nasadili domácí.
18.1.Malí Bobři si poradili se VsetínemJakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V sobotu 9.1.2010 hráli malí Bobříci derby se Vsetínem, ze kterého vyšli naši nejmenší hokejisté vítězně. Všechny zápasy měly skvělou diváckou kulisu a všichni hráči, jak Bobři, tak Vsetínští, ukázali přítomným divákům krásné a bojovné zápasy, hrané se 100% nasazením.
18.1.Valašské derby je opět zde!VAL - VSE 3:2, 31.kolo | Jan KramářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - 20.12. 2010 – uběhl zhruba měsíc a půl a je tady znova – Valašské derby, tentokrát s označením číslo 5 a hrát se bude ve Valašském Meziříčí. Podaří se Vsetínu konečně vyhrát, nebo Valašské Meziříčí zvýší svůj náskok v počtu vyhraných zápasů proti svému rivalovi, který leží 20 km proti proudu Bečvy, již na 5:0?
20.1.Valašské derby vyhráli Bobři 3:2VAL - VSE 3:2, 31.kolo | Jakub Nikl, Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V dalším kole přijel na led Valašského Meziříčí soupeř ze Vsetína. Po brankách Dvořáka, Ovšáka a Matějného vyhráli Bobři toto derby 3:2 a drží mistrovskou neporazitelnost proti celku VHK.
21.1.Až play-off rozhodne o tom, zda sezona bude úspěšná, říká Pavel ŠebestaVAL - VSE 3:2, 31.kolo | Lukáš PořickýV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po již pátém derby, které vyhráli domácí Bobři 3:2, jsem požádal o dojmy ze zápasu kapitáná Valmezu Pavla Šebestu. Ten jako v každém zápase, i dnes zle zatápěl hostujícím obráncům a brankáři Hromadovi. Nejen o zápase, ale i o svém dřívějším působení v zelenožlutém dresu nám kapitán Bobrů řekl pár slov.
21.1.Bobři přivítají BřeclavVAL - BRE 7:3, 32.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V dalším kole II. ligy skupiny Východ změří síly domácí Bobři a celek z jihu Moravy Břeclav. Břeclav zatím drží devátou příčku se ztrátou jednoho bodu na Uničov a tím i play-off. Toto utkání se odehreje 23.1.2010 od 17 hodin na zimním stadinu ve Valašském Meziříčí.
23.1.Bobři porazili Břeclav 7:3VAL - BRE 7:3, 32.kolo | Lukáš Pořický, Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V dalším domácím zápase hostili hokejisté Valašského Meziříčí celek HC Břeclav. Břeclav, jenž bojuje o postupová místa do play off byla do třetí třetiny Bobrům vyrovnaným soupeřem. O zápase však rozhodla třetí třetina, kterou Bobři vyhráli 4:1 a stanovili tak konečný výsledek zápasu na 7:3. V zápase zazářil domácí útočník Petr Dvořák, jenž si připsal 4 body.(2+2)
Další stránky
12>>


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS