Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V říjnu 2014 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
29.10.Bobři na Porubu nevyzráli, prohra je odsunula na dno tabulkyPOR - VAL 5:2, 12.kolo | redakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři z Valašského Meziříčí začali druhou čtvrtinu soutěže na ledě Poruby, kterou v prvním zápase sezóny dokázali porazit. Domácí tým však již druhou prohru s Valachy nedopustil. Po dvou třetinách sice meziříčští hráči stále drželi krok s lídrem tabulky, kdy v obou třetinách dostali po jednom gólu. V závěru zápasu však Bobři dostali další tři branky. Čestnou branku dokázal vstřeli v samotném závěru Martin Varga a hned následně Jiří Slovák. jelikož nejbližší soupeři v tabulce - Frýdek Místek a Karviná, dokázali se svými soupeři bodovat, odsunuli tak Bobry na prozatimní poslední místo. Věříme však, že nikoliv na dlouho!
29.10.Dorostenci nadělovali. Svému soupeři z Uherského Brodu uštědřili porážku 10:2.Pavel Škrhla- úterý 28.10.2014 V rámci 6. kola krajské ligy dorostenců se spolu utkala družstva z obou pólů tabulky. Zatím co domácí Bobři okupují 2 místo (hned za vedoucí Orlovou), tak soupeř bez jediné výhry stagnuje na konci tabulky.
27.10.Bobři zajíždějí do Ostravy, tam se utkají s Porubou.David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Již zítra Bobři zajíždějí na led druhé Poruby, která letos hraje ve velké pohodě a má ambice na postup do 1. hokejové ligy. Bobři se trápí a letos vyhráli pouhé dva zápasy. V minulém zápase prohráli v derby proti Novému Jičínu.
27.10.Žákovský hokejový víkend.Bobři se utkali se Znojmem.Michal VáclavŽákovské kategorie měly pokračovaly o víkendu dalším kolem.V obou zápasech si naši mladí hokejisté poradili se svými soupeři ze Znojma s výsledky 8:2 a 6:2.
26.10.Bobři se trápí, body nedovezli ani z Nového JičínaNJI - VAL 4:2, 11.kolo | redakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobrům z Valašského Meziříčí nevyšel další zápas se sousedem v tabulce, po špatném výkonu v minulém kole prohráli s Karvinou a nyní se nepodařilo bodovat svěřencům trenéra Vavrečky ani v Novém Jičíně. Valachy trápí především špatná koncovka a produktivita útočníků. Bobři tak mají další možnost získat body do tabulky již v úterý, 28.října, kdy zajíždí na led jednoho z favoritů soutěže, celek Poruby. První vzájemný zápas vyšel Bobrům na jedničku, podaří se to i podruhé?
25.10.Mladí Bobři budou hrát ve svátečním úterý své zápasy na domácím ledě.Pavel ŠkrhlaV úterý 28.října odehrají svá utkání na domácím ledě postupně mužstva dorostu (proti Uherskému Brodu v 10:00), poté mladších žáků (proti Warrioru Brno ve 13:00) a starších žáků (také proti Warrioru Brno v 15:00).Přijďte ve sváteční den podpořit naše mladé naděje.
24.10.Bobři zavítají na led Nového Jičína.NJI - VAL 4:2, 11.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Již tuto sobotu Bobři zavítájí na led Nového Jičína, který je v tabulce těsně před nimi. Nový Jičín má na svém kontě totiž 10 bodů a Bobři 7. Bobři v minulém kole podlehli doma těsně Karviné, ale předtím překvapivě porazili Techniku venku. Nový Jičín v posledním kole podle venku těsně Opavě. Čeká nás jistě velmi zajímavé derby!
22.10.Bobři se utkají s KarvinouVAL - SKK 4:5, 10.kolo | RedakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Dnes, ve středu 22. října, se na ledě hokejistů z Valašského Meziříčí, představí tým SK Karviná. Karviná se nachází v tabulce hned pod Bobry, bude k vidění tedy velice důležitý zápas pro oba celky, jelikož se v podstatě hraje o 6 bodů. Bobři se mohou při výhře posunout na místo zaručující playoff a navíc mohou odskočit dvěma posledním celkům. V případě neúspěchu v zápase se valašskomeziříčským hráčům pozice v tabulce zkomplikuje. Zápas bude o to pikantnější, že na lavičce soupeře ze severu působí domácím fanouškům dobře známý trenér Roman Sedlák. Nenechte si tedy ujít dnešní zápas, který začíná v 18:00 hod., vstupné je 50,- Kč.
22.10.Bobři doma podlehli Karviné.VAL - SKK 4:5, 10.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři dnes odehráli utkání proti Karviné. To bylo vyrovnané celý zápas. Nakonec si však nepřipisují ani jeden bod, protože hosté v závěru utkání dokázali vstřelit branku, a tak si odvážejí tři body za vítězství 4:5.
21.10.Dorostenci Bobrů přesvědčivě porazili Hodonín´B´Pavel ŠkrhlaV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - 4. kolo krajského přeboru dorostenců proti sobě svedlo dvě mužstva,která se v minulé sezóně bila o první místo v tabulce.
20.10.Dodrželi jsme to, co po nás trenéři chtěli, má jasno o zisku tří bodů obránce Jozef ŠimekredakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - O zpětné zhodnocení utkání s Technikou Brno jsme požádali střelce poslední branky Bobrů, obránce Jozefa Šimka.Odpovědi bývalého obránce Vsetína a Brumova - Bylnice naleznete uvnitř článku.
20.10.Mladší i starší žáci sehráli svá utkání s vrstevníky v BřeclaviPavel ŠkrhlaS bilancí jednoho vítězství a jedné porážky měřili v Břeclavi síly naši mladí Bobříci.
18.10.Bobři porazili Techniku a připisují si tři důležité body!TEC - VAL 2:4, 9.kolo | redakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři z Valašského Meziříčí zajížděli na led silné Techniky, která měla z posledních dvou utkání dvě vítězství s impozantním skóre 14:1. Hosté z Valašska však po velmi dobérm výkonu z derby předvedli opět výkon, který by je měl zdobit i v dalších utkáních a svého soupeře přehráli dvoubrankovým rozdílem. Za hosty se postupně trefili Škumát, Baroš, Varga D. a do prázdné branky pečetil vítězství Šimek. Bobři si za poslední výkony v utkáních rozhodně tři body zaslouží a věříme, že se svěřencům Vavrečky podaří bodovat i v dalším utkání, tentokárt na domácím ledě ve středečním utkání s Karvinou.
17.10.Bobři zajíždějí do Brna, tam se utkají s Technikou.TEC - VAL 2:4, 9.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Již tuto sobotu Bobři zajíždějí do Brna, kde se utkají s Technikou. Technika se nachází v tabulce na čtvrtém místě a letošní sezónu se jí zatím daří. Bobři v posledním kole prohráli v derby se Vsetínem, a tak si budou chtít určitě spravit náladu.
16.10.Je potřeba pokračovat v nasazení a přístupu k zápasům jako s Přerovem a Vsetínem, má jasno kapitán Bobrů Martin Varga redakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po bojovném utkání s VHK Vsetín, ve kterém byli Bobři dvě třetiny vyrovnaným soupeřem, jsem požádal o dojmy z utkání kapitána Bobrů, útočníka Martina Vargu, který byl v zápase hodně vidět svou "buldočí" obětavostí, dohrávaním osobních soubojů a útočnou hrou. I přes evidentní zklamání, se pustil do rozboru utkání, které by mohlo Bobrů pomoci k dalším zápasům a důležitým bodům do tabulky.
16.10.Dorostenci hráli s Orlovou.Pavel ŠkrhlaPo úspěchu v minulém kole sehráli v neděli naši dorostenci s Orlovou vyrovnaný zápas. Konečný výsledek 1:6 rozhodně neodpovídá průběhu zápasu,kdy naši hráči byli svému soupeři místy víc,než vyrovnaným soupeřem.
15.10.I přes konečnou porážku ve valašském derby zdobila Bobry příkladná bojovnostVAL - VSE 2:5, 8.kolo | redakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hokejisté Valašského Meziříčí sehráli letošní první valašské derby a i přes prohru, je potřeba u Bobrů vyzdvihnout bojovnost a velké nasazení! Zápas byl po dvě třetiny vyrovnaný, oba celky příkladně bránily a vyrážely do protiútoků. Šťastnějším týmem se stal nakonec Vsetín, který překonal domácího Vydržela celkem čtyřikrát, zatímco Bobři Hromadu pouze dvakrát. Hokej se hraje na góly, nikoliv na šance a žádné "kdyby" neplatí ani v možnosti samostatných úniků domácích Škumáta a Martiníka. Přestože Bobři na body nedosáhli, je nutno opravdu hráčům za bojovnost a velké nasazení poděkovat.
15.10.Víkendové zápasy mladších a starších žákůPavel ŠkrhlaMladí Bobři o víkendu měřili síly se soupeři z Jižní Moravy se střídavými úspěchy. Jak si tedy naše naděje vedly?
13.10.První derby sezóny je zde, Vsetín zajíždí na půdu Bobrů.David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Již tuto středu se můžeme těšit na 1. Valašské derby této sezóny. Vsetín se nachází na dobrém třetím místě. Bobři to budou mít velmi těžké, protože se nacházejí na místě desátém a moc se jim nedaří. Doufejme, že naváží na staré dobré časy, kdy poráželi Vsetín, i když se jim vůbec nedařilo. Přijďte Bobry podpořit svými hlasivkami, bude to potřeba!
13.10.Musíme makat na 100%, má jasno do dalších utkání útočník Vojtěch BarošredakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po sobotním utkání, kdy meziříčští Bobři prohráli o jedinou branku s celkem Přerova jsme požádali o dojmy z utkání útočníka Vojtu Baroše. Jak zhodnotil samotné utkání a jak se dívá na nadcházející první valašské derby?
Další stránky
12>>


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS