Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

20.8.Dubnica těsně přehrála BobryDUB - VAL 2:1, 0.kolo | Richard MüllerTřetí přípravný duel a první venkovní odehráli Bobři na ledě Dubnice nad Váhom. Jednalo se o odvetné utkání a i tentokrát Slovenský soupeř byl na konci tím šťastnějším. Jedinou branku Bobrů vstřelil Marek Smrčka, který se prozatím jeví jako produktivní posila. V drese Bobrů nastoupila trojice debutantů, konkrétně Tomáš Frimel, Filip Ziegler a Daniel Klímek. Jedná se o mateřské hráče Vsetína, kteří by mohli být potencionálně během sezóny k dispozici kouči Weintrittovi.
16.8.Napodruhé úspěšní. Bobři zdolali PúchovVAL - PUC 4:3, 0.kolo | Richard MüllerBobři uspěli ve druhém přípravném utkání na domácím ledě, když porazili Púchov 4:3. V těsném souboji se blýskl dvěma góly Tomáš Vávra, který tak naplňuje očekávání ofenzivní posily. Poprvé se v bráně Bobrů představil David Sachr, který by se měl stát brankářskou dvojkou do nové sezóny.
15.8.Příprava pokračuje: V pátek od 18 hodin doma s Púchovem!VAL - PUC 4:3, 0.kolo | Richard MüllerBobři odehrají druhé domácí přípravné utkání. Tentokrát přijede třetí rok po sobě již tradiční soupeř MHK Púchov. Utkání se odehraje v pátek 16. srpna na Zimním stadionu ve Valašském Meziříčí od 18:00.
13.8.Dubnica otočila první přípravný duel s BobryVAL - DUB 2:3, 0.kolo | Richard MüllerBobři nastoupili před více než stovkou diváků v prvním přípravné utkání proti slovenskému soupeři z Dubnice. V utkání si vytvořili vedení 2:0, o které ale přišli a v poslední minutě soupeř rozhodl. Góly Bobrů vstřelil Patrik Dalajka a Marek Smrčka.
12.8.Dlouhá pauza je u konce! Valachy čeká první přípravné utkáníDaniel GargulákVedení, hráči i fanoušci se konečně dočkali. Po loňské znovu velmi úspěšné sezóně přišla dlouhá letní pauza, během které se svěřenci trenéra Weintritta tvrdě připravovali na sezónu nadcházející. V úterý 13. srpna vyjedou na led k prvnímu přípravnému zápasu pro Dubnici nad Váhom ze Slovenska. Začátek duelu je stanoven na 18:00.
9.8.Permanentky na sezónu jdou do prodeje!Tisková zprávaJeště před prvními přípravnými duely jdou do prodeje permanentní vstupenky na sezónu 2019/20. Jejich cena se nemění, stejně jako cena jednotlivé vstupenky.
8.8.Trenéři Lukáš Plšek s Jiřím Weintrittem vyslali Bobry poprvé na ledRichard MüllerV úterý vyjeli Bobři poprvé před letošní sezónou na led. Po dlouhé a intenzivní suché přípravě se konečně Valaši dočkali ledové plochy, kterou i přes vysoké venkovní teploty dokázali ledaři na zimním stadionu vytvořit.
27.7.Útočník Tomáš Vávra od nové sezóny Bobrem!Richard MüllerBobři získávají hned druhou posilu do útoku. Od příští sezóny bude jejich dres hájit útočník Tomáš Vávra. Vsetínský útočník už za Valašské Meziříčí hrál v závěru loňské sezóny, když měl vyřízeny střídavé starty z VHK ROBE Vsetín. Teď je ale jeho příchod k soutoku Bečev potvrzen a Vávra se stává stabilním členem A - týmu.
23.7.Příchod střelce! Do Valmezu má zamířeno Michal RomančíkRichard MüllerVedení klubu v posledních měsících intenzivně pracuje na posílení kádru. První vlaštovkou je příchod zkušeného útočníka slovenské národnosti Michala Romančíka, který má zkušenosti z extraligové Skalice. Od Michala si slibujeme výrazné posílení ofenzívy, říká na adresu slovenského snajpra sportovní manažer Bobrů Petr Dvořák.(foto: dracisumperk.cz)
17.7.Trénuje vojáky a vedl i letní přípravu Bobrů. Kluci se zlepšují, pochvaluje si Alexandr RigoRichard MüllerJen těžko byste hledali ve Valašském Meziříčí zkušenějšího člověka v oboru fitness a kondice, než je Alexandr Rigo, voják z povolání a kondiční trenér, který vypomáhá během letní přípravy hokejistům Valašského Meziříčí. „Před třemi lety někteří kluci nepropnuli nohu, teď jsou na tom velmi dobře,“ těší Alexandra Riga, jenž je zároveň velkým fanouškem a během sezóny chodí se synem fandit na tribunu meziříčského stadionu.
10.7.Termíny a soupeři v přípravě jsou tady!KlubBobři znají své soupeře do letošní přípravy. Pro přátelské duely zvolili Valaši ryze slovenské soupeře z tamní druhé nejvyšší soutěže a také již tradičně MŠK Púchov. První dva duely odehrají Bobři na domacím ledě. Na úplný začátek čeká Valašské Meziříčí domácí souboj s Dubnicí, který je naplánován na úterý 13. srpna. Už teď je je jisté, že Bobři změří v generálce na ligu síly s Považskou Bystricou v pátek 6. září na domácím ledě. Celkem čeká svěřence kouče Jiřího Weintritta sedm utkání.
10.7.Jednání s posilami pokračuje. S týmem trénuje SmrčkaKlubNetrpělivé čekání na posílení kádru se blíží ke konci. Sportovní úsek vedení klubu v čele s Petrem Dvořákem dojednáva příchod několika hráčů. O místo v kádru bojuje ostravský Marek Smrčka.
19.6.Rozhodnuto! Pětikolový systém proti osmi soupeřůmKlubVedení hokejového svazu ve spolupráci s hokejovými kluby odsouhlasili model druhé ligy v následující sezóně. Bude se hrát nově na tři skupiny. Bobři tradičně zůstávají ve skupině Východ, v rámci niž se utkají pětikolově s každým soupeřem.
11.6.Návrat ke starým kolejím modelu 2. ligy? Na místě je řada otazníkůDaniel GargulákJak už bývá zvykem, v červnu se rozhoduje o složení jednotlivých skupin nebo herním modelu 2. ligy a ani letošní rok není výjimkou. Nová sezóna by měla přinést staronový model tří skupin, tentokrát však zcela s rozdílnými účastníky. Vše je prozatím stále ve fázi jednání.
5.5.Kdo zůstává a kdo končí? A-tým začíná měnit podobuRichard MüllerBobři zanedlouho zahájí letní přípravu, do které vstoupí hráči, se kterými lub počítá do další sezony, a také ti, kteří budou o místo v sestavě bojovat.
3.5.Zranění Tomáše Brunce nedovolí kapitánovi start sezónyRichard MüllerBěhem play-off uplynulé sezóny si přivodil Tomáš Brunec zranění, které mu nedovolí zasáhnout do celé přípravy a začátku sezóny. O budoucnosti kapitána Bobrů se rozhodne v průběhu dlouhodobé rekonvalescence.
3.5.Asistentem trenéra bude Lukáš PlšekRichard MüllerUž před začátkem minulé sezóny avizoval Lukáš Plšek, že se jedná o jeho poslední sezónu v roli aktivního hráče. Gólmanskou kariéru pověsil na hřebík, ale kabinu Valašského Meziříčí neopouští. Lukáš Plšek se od nynějška stává asistentem trenéra Jiřího Weintritta.
3.5.Petr Dvořák se domluvil na dalším pokračování. Zůstává i trenér WeintrittRichard MüllerHned po skončení sezóny přišlo na řadu jednání o důležitých postech sportovního manažera a trenéra A-týmu. Na začátku května se rozhodli dosavadní trenér Jiří Weintritt a sportovní manažer Petr Dvořák pokračovat na svých pozicích.
25.4.AKTUALIZOVÁNO: Mládeži začíná letní přípravaRedakceKvěten se pomalu blíží a s tím i čas letní přípravy. Ve čtvrtek 2. května se uskutečnila na zimním stadionu plánována schůzka s rodiči a trenéry.
24.4.Starší žáci Bobrů přijati u starosty městaredakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Starosta města pan Robert Stržínek přijal na radnici starší žáky našeho hokejového klubu.
3.4.Konec v semifinále? Ztráta čtyř hráčů už byla pro náš úzký kádr moc, mrzí trenéra WeintrittaDaniel GargulákDruholigové boje už dospěly do samotného superfinále, kde se postup do Chance ligy budou rvát Moravské Budějovice se Sokolovem. My vám nyní přinášíme ohlédnutí za uplynulo sezónou Valašského Meziříčí pohledem trenéra Jiřího Weintritta, jehož družina dostala stopku ve své cestě od Havlíčkova Brodu v semifinále. Kde vidí prostor pro zlepšení do další práce nebo jak je spokojen s celkovou morálkou týmu? Nejen o tom se dočtete v posezóním rozhovoru.
19.3.Konec. Valachům ukončila sezónu prohra po samostatných nájezdechVAL - HBR 2:3, 0.kolo | Daniel GargulákZklamání je na místě, hrdost však převládá. Hráčům Valašského Meziříčí ukončila sezónu těsná prohra po nájezdech s Havlíčkovým Brodem, který celé semifinále ovládl poměrem 3:1. Valaši ale byli dalšímu soupeři s cílem postoupit o soutěž výše více než důstojným soupeřem a rozhodně si ostudu neuřízli, ba naopak. Všichni fanoušci mohou být na Bobry po právu hrdí, dva roky po sobě postoupit do semifinále je pro Valašské Meziříčí velkým úspěchem a dostatečně velkým příslibem do lepších zítřků.
18.3.4. zápas SF play-off: Bobři budou odvracet konec sezónyVAL - HBR 2:3, 0.kolo | Daniel GargulákBude Bobří hráz svědky déjà vu? I loňské semifinále s Porubou dospělo do stavu 2:1 pro soupeře, za kterého se semifinále stěhovalo do svatostánku Valašského Meziříčí. Bobři v něm tehdy zneškodnili střelce Poruby a po výhře 2:0 si vynutili rozhodující utkání na jejím ledě. Podobný kousek budou chtít bezpochyby zopakovat bez jednoho dne i o rok později. Ostatně jim už nic jiného nezbývá, pokud se s už tak letošní úspěšnou sezónou nechtějí loučit.
17.3.Bruslaři opětovně uhájili svůj led a v úterý mohou zaútočit na postupHBR - VAL 4:2, 0.kolo | Daniel GargulákTřetí vzájemné měření sil hokejistů Havlíčkova Brodu a Valašského Meziříčí v rámci semifinále druhé ligy vyznělo lépe pro domácí Rebely. Ti se už v první periodě dostali do dvoubrankového vedení, které si postupně hlídali po zbytek zápasu, který nakonec dovedli do vítězného konce. Valaši tak budou v úterý odvracet na domácím ledě konec sezóny, Bruslaři naopak mohou stvrdit třetí výhrou svůj postup do finále.
16.3.3. zápas SF play-off: V Kotlině se bude hrát o mečbolHBR - VAL 4:2, 0.kolo | Daniel GargulákPo pátečním srovnání stavu semifinále pokračuje semifinálová bitva opět na ledě Havlíčkova Brodu. Bruslaři s ní budou chtít potvrdit roli favorita a na svém ledě se přiblížit k postupu druhým získaným bodem, proti ale bude družina trenéra Weintritta povzbuzená výhrou v posledním měření sil v rámci druhého zápasu semifinále.
15.3.Série srovnána! Slovák udržel čisté konto a Valaši zapsali první výhru semifináleVAL - HBR 2:0, 0.kolo | Daniel GargulákPo výhře Havlíčkova Brodu na jeho ledě uhájila ve druhém semifinále své domácí prostředí i hokejisté Valašského Meziříčí. Po brankách Hořanského a Martiníka a neobdržení jediné branky po zásluze srovnali stav semifinále, která se opět přesouvá na led Bruslařů k nedělnímu klání, na které se v rámci výjezdu fanoušků stále můžete hlásit do e-mailu redakce@hcvm.cz nebo do zpráv na facebooku.
14.3.2. zápas SF play-off: Na Valašsko míří Bruslaři z Havlíčkova BroduVAL - HBR 2:0, 0.kolo | Daniel GargulákTempo vyřazovacích bojů pokračuje ve zběsilém tempu a i fanoušci Valašského Meziříčí se ve své domovině dočkají semifinálových měření sil. Havlíčkův Brod Bobry v prvním zápase na svém ledě udolal a získal první bod série, vrátí družina trenéra Weintritta úder nebo půjdou Rebelové do trháku dvou mečbolů? Jasno začne být od 18:00 v pátek 15. března, brány zimního stadionu budou fanouškům otevřeny od 17:00.
13.3.Náskok z první třetiny nestačil. První bod bere BrodHBR - VAL 5:2, 0.kolo | Daniel GargulákStejně jako v sérii s Plameny skončil první zápas semifinále pro Bobry porážkou. Svěřenci trenéra Weintritta si v první periodě vytvořili dvougólový náskok, díky pěti brankám soupeře v dalším průběhu utkání ale odjíždějí z Havlíčkova Brodu s prázdnou. Druhé měření sil obou soupeřů je naplánovámo na pátek 15. března od 18:00 v domácím svatostánku Valašského Meziříčí.
12.3.1. zápas SF play-off: Valaši vyráží poprvé do Havlíčkova BroduHBR - VAL 5:2, 0.kolo | Daniel GargulákČtvrtfinále druhé ligy je minulostí a pozornost všech už se upíná na sérii následující. Semifinále vyřazovacích bojů k sobě svedlo mimo jiné Havlíčkův Brod s Valašským Meziříčím, jejichž první zápas bude odehrán ve středu 13. března od 18:00. Rebelové jsou stejně jako žďárští favoritem série, podaří se jim obdobně jako Plamenům vstoupit do série vítězné nebo si Bobři odvezou z Kotliny první bod?
10.3.Semifinálový soupeř pod lupou. Zastaví Bobři vítěze skupiny Jih?Daniel GargulákPo oslavách postupu přes Žďár nad Sázavou přichází znovu plná koncentrace na dalšího soupeře. Nedělní výsledky zbytku sérií přisoudili Valachům do semifinálové série Havlíčkův Brod, dalšího z aspirantů na postup do Chance ligy. Stejně jako s Plameny vám přinášíme článek, ve kterém vám našeho dalšího soupeře znovu přibližujeme.


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
CIE Automotive